Kampüsler

santralistanbul Kampüsü
Kuştepe Kampüsü
Dolapdere Kampüsü

Tüm öğrencilik hayatını geçireceğin kampüslerde, derslerini çalışabilir, kültür, sanat ve spor aktiviteleriyle ilgilenebilir, boş zamanlarında arkadaşlarınla vakit geçirebilirsin.

BİLGİ’nin her yıl 1000’e yakın fazla etkinliğin gerçekleştiği, eğitimin renkli bir kültürel ve sosyal hayatla buluştuğu, öğretimin ve ilgi alanların için pek çok olanak sunan kent merkezinde üç kampüsü var.

Ayrıca 3 kampüse de şehrin merkezi noktalarından belirli aralıklarla shuttle imkanı sağlanıyor.santralistanbul Kampüsü

BİLGİ’nin en büyük kampüsü olan santralistanbul, Türkiye’nin ilk elektrik santralinin tarihi binalarının yer aldığı, Haliç’in kıyısında yeşille iç içe bir kampüs.

Red Hot Chilli Peppers’tan Nobel ödüllü konuşmacılara, Bill Clinton’dan, Sheryl Sandberg, Zico ve CERN sergisine kadar düzenlenen sayısız etkinlikte dünyaca ünlü isimleri ve projeleri ağırlayan santralistanbul Kampüsü’nde pek çok kültürel ve sosyal aktivitede bulunabilirsin.

DASA Ödüllü Enerji Müzesi ve Yelken Kulübü’nün kayıkhanesinin yer aldığı kampüs, laboratuvarlar, RGB Stüdyoları, atölyeler, müzik stüdyosu, kütüphane, restoran ve kafeleriyle canlı bir öğrencilik hayatı sunuyor.

harita

santralistanbul Kampüsü

Dolapdere Kampüsü

İstanbul’da sosyal ve kültürel yaşamın merkezi, etkinliklerle dolu Taksim’e yalnızca 10 dakika uzaklıkta yer alan Dolapdere Kampüsü, 2002 yılının “Yapı ve Yaşam Çevresi” ödülüne sahip.

Eğitim binaları ve kütüphanesinin yanı sıra sinema salonu gibi ilgi alanlarına yönelebileceğin olanaklar sunuyor.

harita

Dolapdere Kampüsü

Kuştepe Kampüsü

Mecidiyeköy ve Şişli’ye 5 dakikalık mesafede yer alan Kuştepe Kampüsü, iş dünyasının tam merkezinde yer alıyor.

İngilizce Hazırlık Programı öğrencisi olduğunda dil öğrenimine destek olacak atölyeler düzenleyen BİLGİ Writing Center’ın yanı sıra, geniş bir kütüphanesi ve donanımlı laboratuvarları var.

harita

Kuştepe Kampüsü