Berk Avigdor

Berk Avigdor

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Mezunu

İletişim Tasarımı ve Yönetimi öğrencisi olarak akademik anlamda edindiğim teorik bilgileri, iletişim yönetiminin çok kritik olduğu bir alanda görevli öğrenci rolüyle yer alarak pratiğe döküyorum.


Liseyi bitirdiğim zaman seçmek istediğim bölüme dair en ufak fikrim olmamasına rağmen girmek istediğim okulun BİLGİ olduğunu biliyordum. Kendine has, enerjisi çok yüksek santralistanbul Kampüsü ilk görüşte aşktı adeta. Şu anda İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim.

2. sınıfa geçtiğim zaman okulda daha aktif bir rol almak istediğime karar verdim, bu nedenle de Görevli Öğrenci Programı kapsamında Etkinlik Birimi’ne başvurdum. Girdiğim ilk günden itibaren okul hayatımı, vizyonumu, kariyerimi kökünden etkileyen bir tecrübe oldu ve olmaya da devam ediyor. Hayatımın bu kadar büyük bir kısmında rol alacağını hiç düşünmediğim bu birimde, bambaşka bir hayat buldum. Sevecen, samimi, çok sevdiğim, ailem dediğim insanlarla çalışıyorum, bu yüzden gerçekten çok şanslıyım. İyi gün kötü gün demeden her zaman yanımdalar. Birlikte büyüyor, değişiyor, gelişiyor ve öğreniyoruz. İletişim Tasarımı ve Yönetimi öğrencisi olarak akademik anlamda edindiğim teorik bilgileri, iletişim yönetiminin çok kritik olduğu bir alanda görevli öğrenci rolüyle yer alarak alanda pratiğe dökme olanağı buluyorum.

Okulun bütün etkinliklerinde yer almak, işleyişi görmek ve perde arkasında olan biteni birinci dereceden tecrübe etmek, iş hayatına ve BİLGİ’ye bambaşka bir perspektiften bakabilmemi sağlıyor. Öncelikle Etkinlik Birimi’nden başlayıp okulun tüm birimlerine dağılan bu aile gün geçtikçe de genişlemeye devam ediyor. Kampüste gerçekten bir dakikanın bile boş geçmemesi çok güzel bir duygu. Bu okulda bir öğrenciden daha fazlası olmak sizin elinizde. İsteyen herkesin BİLGİ’de kendine ait bir yeri var, o yeri arayıp bulmak ve bu imkanları değerlendirmek size düşüyor.

Benim için BİLGİ, beraberinde yepyeni tecrübeler getiren, unutulmaz anılar ve dostlar kazandıran sonu olmayan bir macera.