Gökhan Genişyol

Gökhan Genişyol

Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri Mezunu

BİLGİ'nin güçlü öğretim kadrosu bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte


BİLGİ ile üniversite arayışı yıllarımda tanıştım. Okulun ‘Non scholae, sed vitae discimus’ (Okul için değil yaşam için öğrenmeliyiz) ilkesi bir lise öğrencisini etkileyecek türdeydi.

Okul hakkında detaylı araştırmalara başlamam sonucunda beni etkileyen olanaklar da çeşitlendi. Üniversite’nin yurtdışı olanakları ve Laureate International Universities ağına ortak olması onu diğer okullardan ayıran özelliği oldu. Bunlar dışında üniversitenin sosyal etkinlik kulüpleri bakımından oldukça zengin olması, her öğrencinin ilgi odağını karşılaması oldukça önemliydi. Üniversitenin güçlü öğretim kadrosu bir öğrencinin ihtiyacını fazlasıyla karşılayacak nitelikteydi.

Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri Bölümü akademisyenlerinin havayolu şirketlerinde önemli yönetim pozisyonlarından emekli olması ve bazılarının hala çalışıyor olması bizlere havacılık sektörü hakkında sıcak bilgi vermelerini ve iş hayatına hazırlanmamız açısından oldukça önemli.

Tanıtım Birimi’nde Görevli Öğrenci olarak çalışmam benim için çok doğru bir tercih oldu. Çeşitli bölümlerden öğrencilerle ve eğitim uzmanlarıyla bir arada olmam üniversitede çevre oluşturmak için bir fırsat oldu. Karşılıklı fikir alışverişleri sayesinde hem diğer bölümler hakkında bilgi edinme hem de geleceğim için yön haritamı belirlememe yardımcı oldu. Her öğrencinin istediği bol yeşilli kampüs hayatı ve tarihi bir geçmişe sahip üniversite için BİLGİ var.

Kısacası; hayal ve hedeflerimizi gerçekleştirmek için BİLGİ var o zaman BİLGİ ile hayat başlasın.