Yıldız Dilekli

Yıldız Dilekli

Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Mezunu

BİLGİ Ailesi’nin bir parçası olduğum için her zaman kendimi bir adım önde hissediyorum.


İstanbul Bilgi Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Bölümü’nden bu yıl mezun olacağım. BİLGİ'yi kazandığım gün çok sevinmiştim. Çünkü etrafımdaki herkes BİLGİ’nin çok köklü ve çok başarılı bir üniversite olduğunu söylüyordu. BİLGİ' de olmak benim için büyük bir şanstı. Burada güzel dostluklar edindim ve her biri kendi alanında mükemmel hocalardan ders dinleme fırsatım oldu.

Derslerimi iyi dinleyip ve düzenli ders çalıştım. Bunun sonucunda ilk yıl ortalamamı yüksek tutarak Radyoterapi Bölümü ile çift anadal yapma şansı elde ettim.

İkinci öğretim imkanı ile çift anadal yaptığım Radyoterapi Bölümü’nün derslerine giriyorum. Seneye hem çalışıp hem de ikinci öğretim ile Radyotepi Bölümü’nü bitirecek olmak kendi ayaklarımın üzerinde durabildiğimi hissettiriyor. Çift anadal yaparken danışman hocamın desteğini hep hissettim.

Hayallerime ulaşmak için iyi ki BİLGİ’deyim. Benim için BİLGİ hem eğitim hem de soysal aktiviteler açısından tercih ettiğim en güzel yer oldu. BİLGİ Ailesi’nin bir parçası olduğum için her zaman kendimi bir adım önde hissediyorum.