Samet Sünetci

Samet Sünetci

İlk ve Acil Yardım Mezunu

Merhaba, ben İstanbul Bilgi Üniversitesi İlk ve Acil Yardım bölümü 2. sınıf öğrencisi Samet Sünetci. İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne ilk adımınızı attığınız andan itibaren ne kadar doğru tercih yaptığınızı bir kez daha anlayacağınıza emin olabilirsiniz.

  Burada seçtiğiniz bölüm ne olursa olsun en iyi eğitimi en doğru şekilde alacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın. 2 yılda sıfırdan başlayarak çok kalifiye bir sağlık çalışanı olma yolunda büyük yol katettim bunu sağlayan da alanında birbirinden değerli, tecrübeli ve en önemlisi de içten olan hocalarımızla 2 yıl her an bir telefon kadar yakın olabileceğim bir eğitim süreci geçirmiş olmamdır. Onların bize kattıklarıyla bizim başardığımız birkaç başarıyı sizinle de paylaşmak isterim.

  23-24 Kasım'da Paramedik Derneği’nin düzenlemiş olduğu 5. ÜNİVERSİTELER ARASI ÜNİRALLİ'de genel klasmanda 2.olarak okulumuzu elimizden gelenin en iyisini yaparak temsil ettik. 7-8-9 Mart’ta Acıbadem Üniversitesi’nin ve Paramedik Derneği’nin ortak düzenlediği I. ULUSLARARASI ÖĞRENCİ PARAMEDİK RALLİSİ’nde genel klasmanda 2. olarak tekrar okulumuzu elimizden gelenin en iyisini yaparak tekrar temsil ettik. 27 Mayıs’ta Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin ve Paramedik Derneği’nin ortak düzenlediği 2. K.K.T.C AMBULANS RALLİSİ VE ÜNİRALLİ’de 1. olarak okulumuzu en iyi şekilde temsil etmeyi ben ve ekip arkadaşlarım Soner, Burcu ve Tuğçe hep birlikte başardık. Bu yarışmalardan kazandığımız kupalarımızı madalyalarımızla süsledik. Bu yarışmalara hazırlanırken saygı değer hocalarımızın desteği bir an olsun eksik olmadı, her zaman ellerinden gelenin en iyisini yaparak bize yardımcı oldular bu yüzden buradan onlara tekrar teşekkür etmeyi borç bilirim. İyi ki varsınız iyi ki hep birlikte BİLGİ’deyiz.