Oğuzhan Gürdoğan

Oğuzhan Gürdoğan

Psikoloji Öğrencisi

Benim maceram İstanbul Bilgi Üniversitesi’ne yatay geçiş ile gelmemle başladı. Kulüp tanıtım günlerinde stand açmış kulüpler arsında gezerken hayatımda bu denli bir değişiklik olacağını düşünmüyordum.

Kendime uygun kulübü bana katacakları beklentiye ararken BİLGİ Psikoloji Kulübüyle karşılaştım ve kayıt oldum. Orada ki ilgi alaka beni kulübe daha bağımlı hale getirdi artık kulüpçülük ne demek oradaki arkadaşlarım sayesinde öğrenmiştim. Eğitim hayatımız süresince teorik bilginin yanı sıra pratik bilgilerimizin önemini her zaman vurgulamışımdır bu yüzden okuldaki etkinlikler sayesinde bunu kendime empoze etmeye çalıştım. IV. Psikoloji günlerinde gönüllü olarak görev aldıktan sonra daha fazla etkinlikte görev ve sorumluluk alabilmek için ertesi yıl BİLGİ Psikoloji Kulübü Yönetim Kurulunda Sosyal Sorumluluk Sorumlusu görevine seçildikten sonra sosyal sorumluluk alanında birden çok etkinlikler düzenleyip hem kendimi geliştirdim hem de arkadaşlarımızın gelişmesine vesile oldum. Bu noktada BİLGİTalent’ın bizlerin gelişip geliştirmesi için verdiği emekler sayesinde eksik kaldığımız durumları da tamamlandık ve daha fazla kitleye hitap edebildik. Yalnız düzenlediği etkinlikler adına değil, bizlere sağladığı staj imkanlarıyla da gelişmemize vesile oldu, internet üzerinden oluşturulan staj platformu üzerinden Demirören Medya Gruba başvurdum ve staja kabul edildim, bu alanda da kendimi geliştirebileceğim. Tüm bunların bende oluşturduğu özgüven ile birlikte bu yıl BİLGİ Psikoloji Kulübünün Yönetim Kurulu Başkanı seçildim ve kulüpçülük alanında kendimi tamamlamak istediğim noktaya ulaştım.

Şimdi biliyorum ki bu dönemlerimde geçmiş dönemimde olduğu gibi BİLGİTalent ailesi herkesin yanında oldukları gibi benimde yanımda olacaklar ve bu serüvenimi de bu şekilde tamamlayacağım.