Ece Manav

Ece Manav

İletişim Tasarımı ve Yönetimi Öğrencisi

Önümde 4 yıllık üniversite hayatını imrenerek izlediğim ablam varken ve iletişim okumak isteyen bir öğrenciyken onun izinden gidip BİLGİ’li olmak kaçınılmazdı.

Bunlarla birlikte yandal, çift anadal ve özellikle yurtdışı imkanlarının çok çeşitli oluşu seçim aşamasında tercih yapmamı daha da kolaylaştırdı. Şimdi farklı meslek dallarıyla ilgili bir arada eğitim verilen İletişim Tasarımı ve Yönetimi Bölümü’nün 1. yılını tamamlamak üzereyim. Ama kendimi senelerdir burdaymış gibi hissediyorum diyebilirim.

Sadece kendi bölümümle kısıtlı kalmayıp, Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü’nden seçmeli dersler alırken, aynı zamanda gönüllü olarak runnerlık ile başladığım RGB Studios’ta çekilen programlarda stüdyo şefliği yapma fırsatına sahip oldum. Burada iletişimin her alanına, her anına canlı canlı tanık oluyorsunuz. Her gün öğreniyor, üretiyor ve uyguluyorsunuz. Aynı zamanda kampüsün tadını çıkarırken yepyeni insanlar da tanıyorsunuz. Okulunda çok vakit geçiren ve dolu dolu yaşayan bir BİLGİ’li olarak “neyse ki önümde birkaç yılım daha var!” diyorum!